Saunové madlo MADH16-25
Kód: MADH16-25-425TWSSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Madla |
|---|---|
| Madlo: | oboustranné |
| Použití: | sklo |
| Tloušťka materiálu: | 8-12 mm |
| Rozměr profilu (podle typu): | 25 mm |
| Rozteč (podle typu): | 305 mm |
| Celková délka (podle typu): | 425 mm |