MODEL 1535-S BEZ SP.ROZET ONS

Kód: CVX15356H00
Neohodnoceno
1 428 Kč / ks 1 180 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model 1535 představuje moderní designové řešení – puristické linie úchopové části udržují přímý a plochý tvar až k rozšířené hranaté hlavici a rozetě, výsledkem je pak stylově čisté, puristické dveřní kování vhodné do moderních interiérů. Model 1535 se pyšní skvělým zpracováním, i přímé hrany jsou dokonale opracované, příjemné na dotek. Nadstandardní kvalitu prokazuje i certifikace na minimálně 1.000.000 otevíracích cyklů. Oblíbenost modelu 1535 podporuje i šíře barevných variant – od tradičního matného chromu či niklu přes luxusní mosaz antik až po atraktivní a moderní černou variantu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interiérové
Hmotnost: 0.5 kg
EAN: 8590370389840
Povrch: ONS - nikl matný
Tvar: Rozeta hranatá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

COBRA již od roku 1991 nabízí širokou nabídku dveřního i okenního kování. Za 34 let existence se díky úsilí a přízni  zákazníků i obchodních partnerů stala nejvýznamnějším českým dodavatelem dveřního kování a další řady výrobků.

Dveřní kliky COBRA (a dalších našich značek, například Convex, Halco, Scoop) najdete v řadě úspěšných developerských, administrativních, hotelových i bytových projektů.