UFO WC72 PB3.0 IN KRATKY STIT

Kód: SCP120BB3EK364
Neohodnoceno
Značka: COBRA
4 325 Kč / ks 3 574 Kč bez DPH
Na objednávku 3-4 dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce objektových kování s ložiskem UFO představuje ideální řešení pro veřejné prostory s vyššími nároky na dlouhodobé nadměrné zatížení. Mechanismus objektových kování Cobra PullBloc ® obsahuje kuličkové ložisko vyrobené z tvrzené oceli, které zajišťuje hladký a tichý pohyb kliky i po 1.000.000 stlačení, což je mimochodem i množství cyklů, na které se každé kování testuje. Mechanismus kliky Cobra PullBloc ® obsahuje navíc kovový kroužek, který spojuje a zpevňuje celou vnitřní konstrukci – tím zajišťuje potřebnou stabilitu a bezproblémové upevnění na dveřích. Zalisované závity s délkou 30 mm (spolu se standardně balenými šrouby) umožňují použití pro variabilní tloušťku dveří od 35 do 50 mm, klika je pak velmi stabilní. Na výběr máme tři designové varianty, které vycházejí z modelů, které patří k nejoblíbenějším v segmentu komerčních a veřejných staveb – Loft, Vision a Ufo, v provedeních s rozetami a krátkým či dlouhým štítem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interiérové
Záruka: 2 roky
Povrch: IN - nerez
Tvar: Štít

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

COBRA již od roku 1991 nabízí širokou nabídku dveřního i okenního kování. Za 34 let existence se díky úsilí a přízni  zákazníků i obchodních partnerů stala nejvýznamnějším českým dodavatelem dveřního kování a další řady výrobků.

Dveřní kliky COBRA (a dalších našich značek, například Convex, Halco, Scoop) najdete v řadě úspěšných developerských, administrativních, hotelových i bytových projektů.